Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

HOLLAND AND COMPANY je realitno-konzultantská spoločnosť, ktorej realitní experti sa sústredia od roku 2008 výhradne na komerčné nehnuteľnosti. Jej tím si v priebehu rokov získal dôveru miestnych aj zahraničných nájomcov, developerov, investorov a realitných expertov.

HOLLAND AND COMPANY je na trhu komerčných realít jedinou spoločnosťou v slovenských rukách. Sústredíme sa na komunikáciu so zahraničnými spoločnosťami najmä s nemecky a anglicky hovoriacich krajín. Aj vďaka absencii nadnárodnej centrály sa môže spoločnosť plne venovať zlepšovaniu svojho osobitného prístupu ku klientom, ktorý v sebe kombinuje odbornosť a skúsenosti s férovosťou a ľudským prístupom.

Klienti sa na HOLLAND AND COMPANY obracajú ohľadom sprostredkovania prenájmu a predaju, investičného poradenstva. Medzi jej klientov sa najčastejšie radia logistické, veľkoobchodné a výrobné spoločnosti a firmy z prostredia e-commerce.

Sme členmi:

Ocenenia: